Madeni Yağlar

Shell Madeni Yağlar, araçların ve ekipmanların tüm ihtiyaçlarının karşılanması için müşteriler ve otomotiv üreticileriyle sürdürdüğü işbirliği ile geliştirilmiş birbirinden kaliteli ürünlerden oluşan portföye sahiptir.

Dünyadaki çevreci gelişmeleri takip ederek ve destekleyerek araştırma geliştirme çalışmalarını sürdüren Shell, şanzıman yağları, dişli yağları, otomotiv gresleri ve hidrolik sıvıları konularında da liderlik misyonunu sürdürmektedir.

Shell Madeni Yağ ve Gresleri, Türkiye'deki tüketicilerin, otomotiv ve endüstriyel her türlü gereksinimine cevap verecek cins / ambalaj kombinasyonu içinde, Derince Tesisatımız'da uluslararası Shell teknolojisi ile üretilip piyasaya sunulmaktadır.

 

 

  • Shell Helix Binek Araç Motor Yağları, yeni formülüyle motorda aktif bir temizlik sağlayacak, dünyadaki en zor motor çalışma şartları olan Formula 1 yarışlarında büyük başarılara imza atmaktadır.

  • Shell Advance Motorsiklet Yağları, motoru temiz tutup aşınmasını önleyerek motorsikletlerin ömrünü uzatır.

  • Shell Rimula Dinamik Koruma Serisi, olağanüstü koruma, mükemmel performans ve geniş ürün yelpazesi özellikleri ile dünyada lider konumda olan ağır hizmet dizel motor yağları markasıdır.

  • Shell Spirax, geniş perspektifli, dünya standartlarında şanzıman ve diferansiyel yağı ürün ailemizdir.

  • Shell Retinax, tekerlek rulmanları, şase ve özel amaçlı otomotiv gresleri portföyüdür.

  • Shell Tellus, dünyada en çok tercih edilen hidrolik sistem yağıdır.

        Shell Metal İşleme Yağları, soğutma sıvıları, saf metal işleme yağları, metal şekillendirme yağları,         ısıl işlem yağları, koruyucu ürünlere sahip geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçları karşılayacak               ürünler sunmaktadır